Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Kolorowe ubrania w kwiaty 2018

Piękne sukienki w kwiaty

Kwiaty we włosach… kwiaty na letnich ubraniach…

Kwiaty kojarzą się nam z łąką, wakacjami, ciepłą pogodą, słońcem.  To właśnie dlatego na ubrania dekorowane motywem kwiatowym najchętniej decydujemy się właśnie wiosną i latem. Wtedy to zakładamy kwieciste topy, szorty w łączkę, kolorowe spódniczki oraz bluzki w super modne obecnie róże.

Ubraniem na którym najchętniej goszczą kwiaty są oczywiście sukienki. Modne kwiatkiDesenie kwiatowe jeszcze bardziej podkreślają super kobiecy charakter tego stroju. Kwiaty, kwiatki, kwiatuszki znajdują zatem miejsce na długich sukienkach i krótkich miniówkach, sukienkach na plażę, oryginalnych wieczorowych kreacjach i strojach do pracy. Kwiaty są niezwykle uniwersalnym deseniem.

Sukienki w kwiaty były modne od zawsze, jednak przez kilka ostatnich sezonów motyw kwiatowy przeżywa istny boom. Mogą być delikatne i romantyczne – dodawać nam dziewczęcości i delikatnego powabu. Mogą też pobudzać zmysły i wyzwalać z nas nawet najbardziej skrzętnie ukryte pokłady kobiecości. Wszytko zależy od tego na jaki fason sukienki w kwiaty się zdecydujemy.

Kwiatki często zamieszczane są na długich sukienkach hippie. Duże kwiaty w intensywnych kolorach pojawiające się na sukienkach boho przywodzą na myśl szaloną francuską cyganerię, lato, luz i niczym nie ograniczoną swobodę. Motyw łączki często gości także w modzie plażowej. Stroje kąpielowe nie od dziś zdobione są większymi i mniejszymi kwiatkami. Kwiaty pojawiają się także na wakacyjnych butach; japonkach, sandałach, klapkach, a przede wszystkim na plażowych sukienkach – zarówno tych długich, jak i krótkich.

Do kwiecistej sukieneczki pasują proste dodatki. Jeśli wybieramy sukienkę w kwiaty jako strój na wesele czy uroczystą kolację możemy dobrać do niej jednolitą kopertówkę najlepiej w cielistym, neutralnym kolorze. Do dyskotekowej mini w kwiatki z bufiastymi rękawami pasować będzie natomiast czarna lub biała mała torebka listonoszka na łańcuszku.

Jeśli wybierasz jednobarwną gładką suknię możesz postawić na kwiatki na innej części stroju, np. na butach czy torbie. Styliści lansują zarówno małe torebeczki w kwiatki, jak i duże pojemne torby zdobione właśnie tym deseniem. Kwiaty górą!